Wypadek na S3. Zderzyły się cztery samochody i motocykl. Droga do Zielonej Góry zablokowana (FILM, ZDJĘCIA)

Wypadek na S3 na węźle Jordanowo

Do wypadku doszło w niedzielę, 23 sierpnia, na trasie S3 na węźle Jordanowo pod Świebodzinem. Na miejscu są już służby ratunkowe. Zderzyły się cztery samochody i motocykl. Dwie osoby są ranne.

To informacja z ostatniej chwili. Na trasie S3 na pasach w kierunku Zielonej Góry doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów i motocykla. Na miejscu są już służby ratunkowe. Dojechała również świebodzińska policja. Droga do Zielonej Góry jest zablokowana.

Na miejscu wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. – Na miejscu pracują służby. Śmigłowiec zabierze do szpitala pasażerkę motocykla – mówi sierż. szt. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji. Policjanci ustalają jak doszło do zderzenia na S3. Możliwe, że są to dwa osobne zdarzenia w jednym miejscu trasy.

Na trasie S3 utworzył się już gigantyczny korek. Policja kieruje samochody objazdem przez „starą trójkę”.

Godz. 12.47 Droga do Zielonej Góry cały czas jest zablokowana. W zdarzeniu brało udział aż sześc samochodów. Śmigłowiec już odleciał do szpitala. Policja robi co tylko może, żeby jak najszybciej odblokować ruch na trasie.

Zostań kierowcą bolta