Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wypadek. Potrącenie dziecka w Czerwieńsku. Wylądował śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Wypadek. Potrącenie dziecka w Czerwieńsku.

Do potrącenia dziecka doszło w poniedziałek, 22 sierpnia na ul. Zielonogórskiej w Czerwieńsku. 10-letni chłopiec do szpitala trafił śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego.

Wszystko wydarzyło około godz. 15:50 na ul. Zielonogórskiej w Czerwieńsku. Kierujący audi potrącił 10-letnie dziecko.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wypadku dojechały trzy wozy strażaków pożarnej, policja i wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Ranny 10-latek został zabrany do śmigłowca LPR. Śmigłowcem trafił do szpitala w Zielonej Górze. Dokładną przyczynę oraz okoliczności w jakich doszło do potrącenia wyjaśniają policjanci z zielonogórskiej drogówki.

Potrącenie dziecka w Czerwieńsku

– Mieszkam ponad 40 lat w Czerwieńsku i w tym miejscu pamiętam kilka potrąceń, a pewnie o wielu nie wiem. Zawsze kończyło się na potłuczeniach – pisze nasz czytelnik. Dodaje, że na ulicy są dwa przejścia dla pieszych, ale do biedronki najkrócej przejść pomiędzy przejściami.

– Może dorobić jeszcze jedno przejście. Tak jak to się dzieje w Przylepie. Tam konsekwentnie od jakiegoś czasu poprawia się pod względem przejść dla pieszych – sugeruje czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl