Samochody.pl - poscigi.pl

Wypadek w Zielonej Górze. Sprawca to schorowany 75-latek. Stracił prawo jazdy (ZDJĘCIA)

Jak ustaliliśmy policjanci zatrzymali prawo jazdy 75-letniemu sprawcy zderzenia. fot. poscigi.pl

Do wypadku w Zielonej Górze doszło w sobotę, 4 listopada, na ulicy Wojska Polskiego. Kierujący hondą uderzył w tył daewoo. Dwie osoby trafiły do szpitala. Sprawca stracił prawo jazdy. Lekarz zadecyduje czy nadal będzie mógł prowadzić.

Do wypadku w Zielonej Górze doszło w sobotę. Informują o nim czytelnicy oraz kierowcy Lubuskie Taxi. Kierujący hondą jechał w kierunku rodna PCK. Przed hondą jechało daewoo. Kierująca daewoo zwolniła przed przejściem dla pieszych. Nie zauważył tego kierujący hondą. Nie hamując uderzył w tył daewoo.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechała karetka pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. – Kierowca daewoo ledwo szedł. Pod rękę do karetki prowadziło go dwóch medyków – mówi nam świadek zdarzenia.

Wypadek w Zielonej Górze

Kierujący hondą oraz kierująca daewoo zostali zabrani do szpitala na badania. Policjanci czekają na wiadomości na temat ewentualnych obrażeń.

Jak ustaliliśmy policjanci zatrzymali prawo jazdy 75-letniemu sprawcy zderzenia. Mężczyzna jest schorowany i ledwo trzymał na nogach. Policjanci skierują mężczyznę na badania do lekarza pod kątem dalszej możliwości prowadzenia.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl