Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zabójstwo 75-latki w Brójcach. Morderca cały czas jest nieuchwytny (FILM)

Technicy kryminalistyki zabezpieczyli wiele śladów, które teraz są poddawane dokładnej analizie.

We wrześniu tego roku, w Brójcach doszło do zabójstwa 75-letniej kobiety. Trwa poszukiwanie mordercy. Sprawą zajęli się najbardziej doświadczeni lubuscy kryminalni i policjanci dochodzeniowo-śledczy. W prowadzonym śledztwie zawężany jest krąg podejrzewanych. Technicy kryminalistyki zabezpieczyli wiele śladów, które teraz są poddawane dokładnej analizie.

W połowie września 2023 roku w jednej z kamienic w Brójcach doszło do zabójstwa 75-letniej kobiety. Morderca cały czas jest na wolności.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Do sprawy przydzieleni zostali najbardziej doświadczeni lubuscy policjanci z pionu kryminalnego. Powołano specjalny zespół, w skład którego wchodzą funkcjonariusze kryminalni i dochodzeniowo-śledczy zajmujący się na co dzień tego typu zdarzeniami. Policjanci przeprowadzili szereg czynności procesowych i operacyjnych, co pozwoliło na znaczne zawężenie kręgu osób podejrzanych.

Zabójstwo 75-latki w Brójcach

– Technicy podczas oględzin miejsca zdarzenia zabezpieczyli wiele śladów kryminalistycznych, które poddawane są teraz wnikliwej analizie za pomocą najnowszych metod badań – mówi mł. asp. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii laboratorium kryminalistycznego, uzyskane wyniki badań zabezpieczonych śladów mogą pozwolić na wskazanie osoby, która dopuściła się morderstwa. W sprawie zabójstwa 75-letniej mieszkanki Brójec śledczy założyli kilka hipotez, a czynności lubuskich policjantów i prokuratury, która ją nadzoruje, prowadzone są wielotorowo.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl