Toyota Zielona Góra

Zaginęła 26-letnia Magdalena B. Ogłoszono alarm dla komendy policji

Gorzowscy policjanci prowadzą poszukiwania Magdaleny, która wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Został ogłoszony alarm dla komendy policji

We wtorek, 2 sierpnia, późnym wieczorem do policjantów w gorzowskiej komendzie miejskiej zgłosili się bliscy Magdaleny. Zgłosili zaginięcie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

26-letnia mieszkanka Osiedla Poznańskiego wyszła z domu około godziny 12:00 i nie można z nią nawiązać kontaktu.

Zaginiona ma około 170 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy długie blond. Z domu wyjechała rowerem typu damka koloru czarnego. Była ubrana prawdopodobnie w ciemną kurtkę z żółtymi elementami i może mieć ze sobą plecak w kolorze śliwkowym.

Dla policjantów ogłoszono alarm, a do poszukiwań kierowane są kolejne służby. – Na miejscu są policjanci z komendy miejskiej i wojewódzkiej, a na niebie pojawił się dron – ko. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie.

Funkcjonariusze poszukiwania prowadzą z pomocą przewodników psów. W poszukiwaniach wspierani jesteśmy przez strażaków. Policjanci kryminalni sprawdzają miejsca, w których zaginiona mogła się pojawić.

Każdy kto ma informacje na temat miejsca przebywania Magdaleny lub widział ją w ciągu ostatnich kilkunastu godzin, powinien natychmiast skontaktować się z gorzowskimi policjantami pod numerem telefonu 112 lub 47 79 12511

Toyota Zielona Góra