Zaginiony 18-latek z Nowej Soli odnaleziony

Nowosolscy policjanci odnaleźli 18-latka, który wyszedł z domu 10 maja i nie utrzymywał kontaktu z rodziną. W jego odnalezieniu pomógł mieszkaniec Nowej Soli, który zauważył 18-latka jadącego autobusem i poinformował policję.

W czwartek, 10 maja, 18-latek wyszedł z mieszkania i od tego czasu nie kontaktował się z rodziną, która zaniepokojona o jego dalszy los zgłosiła zaginięcie nowosolskim policjantom. Mundurowi podjęli szereg czynności zmierzających do odnalezienia mężczyzny, w tym także przekazali informację o prowadzonych poszukiwaniach do mediów oraz za pomocą portali społecznościowych.

Polecane  Policja jest na tropie zwyrodnialca, który skatował i żywcem zakopał psa koło Borowca

– Informacja dotarła do wielu osób, także do jednego z mieszkańców Nowej Soli, który w sobotę, 12 maja, zaginionego 18-latka zauważył w autobusie, którym także podróżował – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji.

Mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy policji i na bieżąco informował o miejscu, w którym się znajdował. W efekcie, gdy 18-latek wysiadł z autobusu został przejęty przez policjantów na jednej z ulic Nowej Soli.

Polecane  Złodzieje ukradli hyundaia. To czwarty samochód , który zniknął nocą (ZDJĘCIA)

– Jesteśmy wdzięczni czujnemu mieszkańcowi, którego zaangażowanie było niezwykle pomocne w odnalezieniu zaginionego mężczyzny – mówi st. sierż. Sławek.