Toyota Zielona Góra

Zapijaczeni bezdomni oblegają ławki na starówce w Zielonej Górze. Zwraca na to uwagę czytelnik (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Pijani bezdomni zalegają na ławkach pod ratuszem w Zielonej Górze

Nasz czytelnik zwraca uwagę na problem dotyczący starówki i oblegania ławek pod ratuszem przez pijanych bezdomnych. Niestety to problem trudny do rozwiązania.

Od dawna, kiedy dopisuje pogoda część ławek na starówce jest oblegana przez bezdomne, w dodatku często pijane osoby. – Jak mam usiąść z dzieckiem na ławce obok upitego i brudnego osobnika – pisze nas czytelnik. W czwartek, 20 sierpnia, na jednej z ławek przy ratuszu leżał pijany mężczyzna. Spał w najlepsze. – Pogoda piękna mnóstwo ludzi i niestety pod samym ratuszem taki widok na ławki nie da usiąść ponieważ oblegane praktycznie w 100 proc przez taki element – pisze auto zdjęcia.

Kilak lat temu zielonogórska policja pojawiała się pod ratuszem w dniu ślubów. Chodziło o osoby, które wymuszały alkohol od nowożeńców. Problem udało się opanować. Temat oblegania ławek przez pijanych bezdomnych jest jednak o wiele trudniejszy do rozwiązania.

O podobnym problemie alarmują mieszkańcy korzystając z Doliny Gęśnika. Zwracają uwagę, że na nowych, eleganckich siedziskach niestety zalegają pijani bezdomni. – Nie dość, że śmiecą to jeszcze załatwiają się w okolicy na oczach dzieci – pisze nasz czytelnik. Nie zwracają uwagi na prośby kulturalnego zachowania. – Zaraz plaża w dolni Gęśnika będzie zasika i obsrana – alarmuje czytelnik. Ludzie zwracają uwagę, że miasto zrobiło piękny teren rekreacyjny, którego bezdomni nie szanują. – Nie mam nic do osób bezdomnych, tylko niech nie niszczą, nie sikają i nie zaśmiecają Doliny Gęśnika – zwraca uwagę nasz czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Zostań kierowcą bolta