ZIELONA GÓRA To drogowy bandyta. Przez takich kierowców giną piesi na przejściach. Kierowcy toyoty szuka już policja (FILM CZYTELNIKA)

Tak jechał szaleniec w toyocie na przejściu w Zielonej Górze. Został już ukarany przez policję

Kierujący toyotą kompletnie zapomniał o rozsądku oraz o bezpieczeństwie. Wyprzedziła samochód naszego czytelnika na przejściu dla pieszych, na podwójnej linii ciągłej oraz zmusił pieszych do zatrzymania się i zejścia z pasów. Kierowcy toyoty już szuka zielonogórska policja. Nie uniknie z pewnością bardzo surowej kary, włącznie z zatrzymaniem prawa jazdy.

Wszystko wydarzyło się na przejściu dla pieszych na ul. 1 Maja. Nasz czytelnik jechał w kierunku ul Wiśniowej. Zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, przed którym z dwóch stron stały osoby piesze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Piesi weszli na przejście. W wtedy samochód naszego czytelnik wyprzedził przed pasami kierujący lub kierująca toyotą. Osoba piesza na szczęści w porę zauważyła szaleńca w toyocie i zatrzymała się szybko schodząc z pasów. Toyota pojechała dalej.

Sprawa już zajmuje się zielonogórska policja,. Która ma numery rejestracyjne toyoty. – To jest przykład użytkownika drogi, którego należy wyeliminować z ruchu i takie właśnie kroki zostały już podjęte – mówi asp. Andrzej Gramatyka, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Za taki coś kierowcy grozi mandat do 6 tys. zł, ponieważ spowodował zagrożenie na drodze. Najprawdopodobniej straci jednak prawo jazdy, które za to co zrobił zatrzyma mu policji. Sprawa ze względu na poważne zagrożenie trafi do sądu, który zadecyduje o karze dla kierowcy. Kierowca może zostać ukarany grzywną oraz zakazem prowadzenia  na określony czas.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl