Zielonogórski oddział ITD ma już samochód z wideorejestratorem

Od kilku dni piratów drogowych pod Zieloną Górą nie łapią dwa, a już trzy samochody z wideorejestratorem na pokładzie. Taki wóz dostał właśnie zielonogórski oddział ITD.

Współpraca zielonogórskiej policji z ITD układa się bardzo dobrze. Patrole łączone policji i funkcjonariuszy ITD na dobre wpisały się w kalendarz służb zielonogórskiej drogówki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zielonogórski oddział ITD od kilku dni ma już samochód z wideorejestratorem na pokładzie. – Będzie on wykorzystywany głównie na drodze krajowej nr 3 oraz na trasie z Zielonej Góry do Nowogrodu Bobrzańskiego – mówi podinsp. Jarosław Tchorowski, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Nowy samochód ze sprzętem przeciwko piratom drogowym to kolejny krok w dobrej współpracy policji z Zielonej Góry oraz ITD.

– Te wszystkie kroki i akcje podejmowane są po to, aby kierowcy czuli się bezpiecznie podczas podróży – mówi podinsp. Tchorowski. Samochód zielonogórskiego ITD już patroluje drogi. Tym samym przeciwko piratom drogowym każdego dnia wyjeżdżają trzy samochody z wideorejestratorami na pokładach.

Z współpracy z ITD. zadowolony jest insp. Sebastian Banaszak, szef zielonogórskiej policji. – Kolejnym krokiem jest zintensyfikowanie działań, których celem jest podniesienie bezpieczeństwa na drogach – mówi szef zielonogórskiej policji.

Reklama pościgi