Atak pitbulla na 13-letnią dziewczynkę w Zielonej Górze. Została dotkliwie pogryziona. Właściciel psa pijany

Do zdarzenia doszło w środę, 8 czerwca, na os. Śląskim. Pitbull rzucił się na 13-letnią dziewczynkę. Dziecko zostało dotkliwie pogryzione. Właściciele psa był pijany.

O przykrym zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. Na os. Śląskim koło bloku nr 5 na dziewczynkę rzucił się pitbull. – Gryzł dziecko jak oszalały. Dziewczynka bardzo krzyczała. To było okropne – mówi nam osoba, która widziała atak psa na dziecko.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dziewczynka została zabrana do szpitala, a na miejsce przyjechała zaalarmowana policja. – Doszło do pogryzienia dziecka przez psa. Właściciel psa był nietrzeźwy – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Wydmuchał 1,6 promila alkoholu.

Policja zajmuje się sprawą niebezpiecznego zdarzenia na oś. Śląskim. Wiadomo, że 13-latka szła ze swoim psem mając go na smyczy. Wtedy pies została zaatakowany przez pitbulla. Dziewczyna została pogryziona kiedy zaczęła bronić swojego psa przed agresywnym pitbullem. – Zostanie przygotowany wniosek do sądu o ukaranie właściciela psa – mówi podinsp. Stanisławska.  

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl