Samochody.pl - poscigi.pl

Brutalny pedofil skazany przez zielonogórski sąd. Zgwałcił 7-latkę, nagrywał okropne filmy z dziećmi

Wszystko zaczęło się w styczniu 2021 r. O okropnych czynach zwyrodnialca zawiadomienie do prokuratury w Żarach złożyła matka jednej ofiar. Pedofil z Lubska został natychmiast zatrzymany przez policję. W czwartek, 30 marca, pedofil usłyszał wyrok. Na długo idzie z karty.

W styczniu 2021 r. zawiadomienie do prokuratury w Żarach dotyczące pedofila złożyła matka jednej ofiar. Pedofil z Lubska został natychmiast zatrzymany przez policję. Ruszyło śledztwo.

Czytaj teżPedofil zaatakował dziewczynkę w Sulechowie. Został zatrzymany, bo rozpoznali go ludzie. Policja wcześniej umorzyła postępowanie i nie mówi dlaczego

To co ustalili śledczy pokazuje jak bardzo bezwzględny był pedofil. Zgwałcił 7-latkę. W jego mieszkania zabezpieczono sprzęt komputerowy, na którym znaleziono treści pornograficzne z udziałem małoletnich. Pedofil również nagrywał tak okropne filmy.

Pedofil z Lubska zgwałcił 7-latkę

Sąd rejonowy w Żarach na wniosek prokuratora w styczniu 2021 r. aresztował tymczasowo pedofila z Lubska. Bezwzględny mężczyzna usłyszał zarzuty zgwałcenia 7-latki, obcowania płciowego z osobą poniżej 15 lat oraz nagrywania filmów o treści pedofilskiej. Wówczas częściowo przyznał się do dokonania opisanych wyżej czynów.

To był bezrobotny mężczyzna zajmujący się między innymi naprawami komputerów w Lubsku.

W czwartek, 30 marca, przed zielonogórskim sądem okręgowym zapadł wyrok w sprawie dziś 59-letniego pedofila. Zwyrodnialec usłyszał karę 15 lat więzienia.

Wyrok nie jest prawomocny.  

Eko pol - Poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl