Ciężarówka przewróciła się na S3. Są utrudnienia w ruchu

Do poważnego zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 marca, na trasie S3 na wysokości Trzebiszewa. Na pasach w kierunku Gorzowa są poważne utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło między węzłem Gorzów Wlkp. Południe a węzłem Skwierzyna Zachód. Kierujący ciężarówką miał uderzyć w inną ciężarówkę i wtedy stracił panowanie nad kierownicą. Wpadł w poślizg i doszło do przewrócenia się ciężarówki. Na miejscu dojechało pięć zastępów straży pożarnej zawodowej i OSP. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Doszło jednak do wycieku ropy z baku ciężarówki. Wyciek zabezpieczą strażacy zajmujący się zabezpieczaniem chemicznym. Ważna informacja dla kierowców. Na trasie S3 są poważne utrudnienia. Będzie jeszcze gorzej kiedy zacznie się podnoszenie ciężarówki.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl