Co za bezczelność. Tak okradali piwnice w Zielonej Górze. Takie kradzieże to plaga w mieście (FILM CZYTELNIKA)

Co za bezczelność. Tak okradali piwnice w Zielonej Górze. Takie kradzieże to plaga w mieście

Do bezczelnej kradzieży doszło nocą z piątku na sobotę, 18 września. Złodzieje okradli piwnicę w bloku przy al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Do zuchwałej kradzieży doszło między godziną 3.30 a ok. 4.40. Dwaj złodzieje podjechali pod blok busem. Spokojni włamali się do piwnicy bloku przy al. Wojska Polskiego.

Złodzieje weszli do bloku po cichu. Nie trzaskali drzwiami. Potem dostali się do piwnic. Ukradli m.in. dwa rowery górskie scott, sprzęt budowlany oraz subwoofer.

Łączną wartość skradzionych przedmiotów to około 7 tys. zł. Z przeglądu monitoringu ustalono, że złodzieje odeszli z łupami w kierunku ul. Krośnieńskiej, skąd odjechali busem. Może ktoś rozpoznaje bezczelnych złodziei?

Niestety, takie kradzieże to plaga w Zielonej Górze. Co chwilę  dostajemy informację o kradzieżach w piwnicach czy altankach ogrodowych. Złodzieje chętnie okradają domy w budowie. Niedawno kradli w Chynowie i Jędrzychowie. Ukradli między innymi przyczepkę oraz traktorek do koszenia.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi