Toyota Zielona Góra

Cwaniak w audi chciał szybko minąć korek pod Zieloną Górą. Pojechał pod prąd i bardzo się zdziwił (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Cwaniak w audi chciał szybko minąć korek pod Zieloną Górą

Do zdarzenia doszło w środę, 30 marca, na drodze koło budowanego ronda na wysokości Wilkanowa. Kierca audi chciał być cwany i pojechał pod prąd, ale prosto na radiowóz zielonogórskiej policji.

W związku z budowanym rondem na wysokości Wilkanowa, na trasie są poważne utrudnienia w ruchu, którym steruje sygnalizacja świetlna. Kierowcy stoją w korku czekając na przejazd od 15 do nawet 40 minut.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Około godz. 14:00 w takim korku stał nasz czytelnik. – Czekaliśmy w sznureczku na przejazd, a tu nagle kierujący audi ruszył pod prąd chcąc skrócić sobie czas oczekiwania – pisze nasz czytelnik. Kierujący audi po chwili jednak bardzo się zdziwił.

W korku stał radiowóz, który widząc co się dzieje od razu ruszył za audi zatrzymując kierowcę. – Tak się kończy cwaniakowanie. Nie tylko nie zaoszczędził czasu, ale straci z pewnością kilka ciężkich stówek – pisze czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl