Samochody.pl - poscigi.pl

Fordem zmiótł pieszą z pasów. Sprawca ma 77 lat (NAGRANIE Z MONITORINGU)

Dokładne okoliczności wypadku są wyjaśniane przez gorzowskich policjantów.

Kobieta została potrącona przez 77-letniego kierującego fordem, a całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Policja publikują nagranie ku przestrodze.

Do potrącenia doszło w czwartek, 28 grudnia, około godziny 7:40 w rejonie skrzyżowania ulic Walczaka i Piłsudskiego. Policjanci na miejscu ustalili, że 27-letnia kobieta, przechodząc przez przejście dla pieszych na ulicy Walczaka, została potrącona przez 77-letniego kierującego fordem, który skręcał z ulicy Piłsudskiego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Piesza doznała między innymi urazu nogi i została przetransportowana do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.

– Dokładne okoliczności wypadku są wyjaśniane przez gorzowskich policjantów – mówi mł. asp. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji.

Moment potrącenia został zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu. Policjanci zdecydowali się opublikować film ku przestrodze.

Policjanci przypominają zarówno kierującym jak i pieszym, że na drodze należy mieć cały czas oczy dookoła głowy. Poruszając się po drogach musimy myśleć nie tylko o sobie, ale także o innych. Nigdy nie możemy mieć pewności jak zachowa się inny kierowca, rowerzysta, czy pieszy. Uważajmy!

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl