Horror. 3-letnie dziecko skatowane na śmierć. Zatrzymani matka i konkubent

Policjanci i prokuratorzy z Włocławka wyjaśniają przyczyny śmierci 3-letniego dziecka. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy matkę dziecka i jej konkubenta. Para usłyszała już zarzuty. Maluszek został śmiertelnie skatowany.

We wtorek, 30 lipca, ok godziny 13.00 policjanci z włocławskiej komendy zostali powiadomieni o śmierci dziecka, do której doszło w mieszkaniu w centrum Włocławka. 3-latek miał spaść ze schodów. O sprawie powiadomił lekarz, który stwierdził, że dziecko ma obrażenia od pobicia. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i  prokurator. Pod jego nadzorem funkcjonariusze wykonywali czynności, zabezpieczali ślady i ustalali świadków.

Polecane  Katastrofa. Zderzenie dwóch autokarów i osobówki. Ludzie są reanimowani na jezdni (ZDJĘCIA)

Do wyjaśnienia sprawy mundurowi zatrzymali dwie osoby. To 28-letnia matka Nikosia i jej 23-letni konkubent Paweł K. W momencie zatrzymania oboje byli trzeźwi. Zostali przewiezione do policyjnego aresztu.
W środę, 31 lipca, policjanci doprowadzili matkę chłopca i jej partnera do prokuratury we Włocławku, gdzie usłyszeli zarzuty. W czwartek, 1 sierpnia, sąd zadecyduje czy podejrzani trafią do aresztu.

Paweł K. usłyszał zarzut śmiertelnego skatowania dziecka. Grozi mu kara dożywotniego więzienia. Matce maluszka za znęcanie się nad dzieckiem grozi 10 lat więzienia.

Langner odszkodowania
Reklamy