Samochody.pl - poscigi.pl

Kasza: Nie boję się wyzwań

Władysław Kosiniak-Kamysz ramię w ramię z Rafałem Kaszą. – W Lubuskiem mamy ekspertów zajmujących się m.in. zdrowiem i rozwojem fizycznym – podkreślił lider PSL podczas prezentacji kandydatów na zielonogórskim deptaku. Bez wątpienia najbardziej aktywnym kandydatem z lubuskiej listy Trzeciej Drogi  jest Rafał Kasza.

– W Polsce słyszymy o zapaści w służbie zdrowia. Im więcej będziemy mówić o sprawności fizycznej Polaków oraz regularnych ćwiczeniach, tym krótsze będą kolejki do lekarzy – mówił Rafał Kasza, kandydat na posła.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Charakterystyczny Green Truck z koniczyną PSL przyjechał do Zielonej Góry. – To najbardziej zielone miasto w Polsce. Miasto dobrych ludzi i wspaniałych kandydatów – mówił szef ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz, podczas spotkania z wyborcami na deptaku. – W Lubuskiem mamy ekspertów zajmujących się m.in. zdrowiem i rozwojem fizycznym – podkreślił lider PSL. Władysław Kosiniak-Kamysz na deptaku stanął ramię w ramię z Rafałem Kaszą, który walczy o mandat z 24. miejsca na liście nr 2.

– Prezes Władysław Kosiniak-Kamysz jest lekarzem, więc wie, że Kasza to zdrowy wybór – komentuje radny Robert Górski, który wspiera Rafała Kaszę w wyborach do sejmu.

 – Nie boję się wyzwań. Od początku mówię, że na swojej drodze sportowej, samorządowej i zawodowej nie widzę przeszkód, po prostu je pokonuję – mówi Rafał Kasza, kandydat Trzeciej Drogi do sejmu. Kasza startuje z ostatniego miejsca na liście numer 2. – To przypomina walkę Dawida z Goliatem, ale powiem to jeszcze raz – ostatni będą pierwszymi – przekonuje Kasza, który w poprzednich wyborach samorządowych również startował z ostatniej pozycji i przebojem wdarł się do ratusza. – Z Waszym wsparciem ponownie wygram tę walkę – dodaje.

 Jednym z najważniejszych punktów programu wyborczego Trzeciej Drogi jest zdrowie, poprawa jakości usług w służbie zdrowia oraz większa świadomość Polaków na temat zdrowego trybu życia i prawidłowego rozwoju fizycznego. 

 – W Polsce słyszymy o zapaści w służbie zdrowia. Im więcej będziemy mówić o sprawności fizycznej Polaków oraz regularnych ćwiczeniach, tym krótsze będą kolejki do lekarzy – mówił Rafał Kasza, kandydat Trzeciej Drogi do sejmu.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl