Toyota Zielona Góra

Kierowca alfy romeo zderzył się z renault w Zielonej Górze. Wpadł w szał, wpychał policjanta pod jadące samochody. Został skuty kajdankami (ZDJĘCIA, FILM)

Kierowca wpadł w szał, wpychał policjanta pod jadące samochody. Został skuty kajdankami

Do zdarzenia doszło we wtorek, 24 sierpnia, na skrzyżowaniu ulic Rzeźniczaka, Zamoyskiego i Batorego. Po kolizji kierowca alfy romeo wpadł w szał. Zaczął wpychać policjanta pod samochody. Został obezwładniony.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.00. Na skrzyżowaniu ulic Rzeźniczaka, Zamoyskiego i Batorego zderzyły się alfa romeo i renault. Na miejsce dojechała zielonogórska policja oraz karetka pogotowia ratunkowego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierowca alfy romeo został zabrany do karetki. Kiedy z niej wyszedł po chwili wpadł w szał. – Mężczyzna nie chciał podać policjantowi swoich danych, zrobił się agresywny – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Po chwili agresywny mężczyzna rzucił się na policjanta. – Próbował wepchnąć policjanta na drogę prosto pod jadące samochody – mówi nam świadek wydarzeń. Na pomoc policjantowi ruszyli medycy. – Szaleniec krzyczał, że policja go bije – mówią nam świadkowie wydarzeń.

Mężczyzna został obezwładniony i skuty kajdankami. Trafił do radiowozu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi