Toyota Zielona Góra

Ukradł paliwo na S3. W Zielonej Górze uderzył w barierki i renault. Potem w szale rzucił się na policjanta (ZDJĘCIA, FILM)

Kierowca wpadł w szał, wpychał policjanta pod jadące samochody. Został skuty kajdankami

Do zdarzenia doszło we wtorek, 24 sierpnia, na skrzyżowaniu ulic Rzeźniczaka, Zamoyskiego i Batorego. Kierowca alfy romeo spowodował kolizję i wpadł w szał. Rzucił się na policja. 25-latek z Lubska musiał zostać obezwładniony.

Kierowca alfy romeo na jednej ze stacji paliw na S3 zatankował paliwo, ale nie zapłacił. Uciekł. W Zielonej Górze przy Intermarche przy ul. Batorego uderzył w bierki. Również uciekł.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Około godz. 15.00 na skrzyżowaniu ulic Rzeźniczaka, Zamoyskiego i Batorego zderzył się z renault. Na miejsce dojechała zielonogórska policja oraz karetka pogotowia ratunkowego.

Kierowca alfy romeo, 25-letni mieszkaniec Lubska, został zabrany do karetki. Kiedy wyszedł z karetki, po chwili wpadł w szał.

Nie chciał podać policjantowi swoich danych, zrobił się agresywny. W końcu 25-latek rzucił się na policjanta. – Próbował wepchnąć policjanta na drogę prosto pod jadące samochody – mówi nam świadek wydarzeń. Na pomoc policjantowi ruszyli medycy. – Szaleniec krzyczał, że policja go bije – mówią nam świadkowie wydarzeń.

Mężczyzna został obezwładniony i skuty kajdankami. Trafił do radiowozu. – Odmówił badania alkomatem. Została mu pobrana krew do badań pod kątem alkoholu oraz narkotyków – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

25-latek odpowie między innymi za naruszenie nietykalności policjanta.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl