Toyota Zielona Góra

  Lubuska policja ostrzega przed szajką oszustów

  Policja ostrzega przed oszustami działającymi na terenie całego kraju. Sprawcy podawali się za przedstawicieli firmy transportowej. Pobierali z magazynów hurtowni różne towary i znikali.

  Oszustów ściga wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie. Postępowanie przygotowawcze dotyczące oszustw dokonanych w okresie 23-28.02.2011 na terenie całego kraju. Sprawcy podawali się za przedstawicieli firmy transportowej. Pobierali z magazynów hurtowni różne towary, które później trafiały na ich samochody ciężarowe. Po wyjechaniu z magazynów załadunek zaginął.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  W toku prowadzonych czynności ustalono wizerunki trzech osób biorących udział w przestępstwach objętych postępowaniem. Jak ustalono mężczyźni ci posługiwali się danymi innych osób.

  Zgodę na publikację wizerunków sprawców wyraziła Prokuratura Okręgowa w Lublinie. Wszystkie osoby, które rozpoznają tych mężczyzn lub posiadają informacje mające  istotne znaczenie dla prowadzonego postępowania proszone są o kontakt z Wydziałem dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie nr tel. 81 535 44 28, 535 46 20 lub z najbliższą jednostką policji.

  Toyota Zielona Góra