Makabra pod Krosnem Odrzańskim. Zdjęcia pokazują jak potężne było zderzenie bmw i cysterny (ZDJĘCIA)

Kabina cysterny, w którą uderzyło bmw, została kompletnie rozbita. Z bmw nic nie zostało. To pokazuje jak potężne było zderzenie podczas wypadku na trasie Pław-Gronów koło Krosna Odrzańskiego.

To działo się tak szybko, że kierowcy pojazdów nie zdążyli nawet zahamować. Zderzenie bmw i cysterny było potężne. Z bmw został tylko bagażnik. Kompletnie rozbita jest również kabina ciężarówki. – Dawno już nie widzieliśmy tak bardzo mocno rozbitej kabiny samochodu ciężarowego – przyznaje Marek Dziubałka z pomocy drogowej Maxmar w Zielonej Górze.

Polecane  21-latek rozbił mercedesa AMG z wypożyczalni wartego 800 tys. zł jadąc jak szalony. Winę zrzuca na…opony (ZDJĘCIA)

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 9 lipca, na trasie Pław-Gronów koło Krosna Odrzańskiego. Bmw czołowo zderzyło się z cysterną. Na miejsce tragedii szybko dotarły służby ratunkowe. Niestety dwie młode osoby z bmw zginęły na miejscu. To 25-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta, mieszkańcy okolic Zielonej Góry. Krośnieńska policja ustala jak doszło do tragedii.

Langner odszkodowania
Reklamy