Samochody.pl - poscigi.pl

Na plaży w Ochli na piasku stanęła klatka jak w Los Angeles (ZDJĘCIA)

- Dajcie znać, czy Wam się podoba moja idea całego przedsięwzięcia. Na otwarcie na pewno zrobimy tam wspólny trening. Będę informował o dacie otwarcia - mówi Rafał Kasza.

– Jeszcze kilka śrub i gotowe – mówi Rafał Kasza, kandydat „Trzeciej Drogi” do Sejmu. Właśnie kończy budowę nowego toru przeszkód. Nowa klatka Combo OCR & NINJA znana z telewizyjnego show Ninja Warrior Polska w Polsacie stanęła na kąpielisku w Ochli.

– Chciałem stworzyć kolejne miejsce treningowe, ale tym razem w takiej lokalizacji, gdzie będzie duża rotacja osób, a konstrukcja będzie znajdować się w centralnym miejscu i najlepiej na plaży. – wyjaśnia Kasza. – Takie konstrukcje znajdują się na plaży w Santa Monica w Los Angeles – dodaje Kasza. Obok kolorowych zjeżdżalni i basenów, na terenie kąpieliska znajdą się również: mini golf, park linowy, boiska sportowe, strefa chillout, restauracja i plaże.

W ochli Klatka jak w Los Angeles

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

To wspaniała wiadomość dla wszystkich maniaków ćwiczenia na świeżym powietrzu, a już na pewno dla tych, którzy uwielbiają ćwiczyć w takich miejscach, jak plaża.

– Jeszcze tylko kilka śrub i druga wielofunkcyjna klatka treningowa w Zielonej Górze, a dokładnie na nowym kąpielisku w Ochli, będzie gotowa. Właśnie jestem na etapie kończenia całej konstrukcji. Chciałem stworzyć kolejne miejsce do ćwiczenia, ale tym razem w takiej lokalizacji, gdzie będzie duża rotacja osób, a konstrukcja będzie znajdować się w centralnym miejscu i najlepiej na plaży – wyjaśnia Rafał Kasza. – Takie konstrukcje znajdują się na plaży w Santa Monica w Los Angeles – dodaje.

Jak widać na załączonych zdjęciach, cała konstrukcja do ćwiczenia będzie znajdować się tuż przy zejściu do niecki basenowej, a wszystko w piaszczystym, bezpiecznym terenie. Przypominamy, w maju ubiegłego roku w Parku Tysiąclecia (wejście od strony ul. Krzywoustego) powstała pierwsza w Zielonej Górze – klatka Combo OCR & NINJA. To urządzenie, które ma przygotować trenujących m.in. do biegów z przeszkodami. Zielonogórzanie z pewnością znają konstrukcję z telewizyjnego programu Ninja Warrior Polska emitowanego na antenie Polsatu.

Dajce znać jak wam się podoba

– Człowiek musi być wszechstronnie fizycznie rozwinięty, ta konstrukcja to zagwarantuje – tłumaczył wówczas radny Rafał Kasza i zapowiedział budowę kolejnych takich konstrukcji w Zielonej Górze.

Na torze treningowym zamontowane są urządzenia do podciągania i przemieszczania się, na którym ćwiczymy siłę chwytu, są też elementy ścianki wspinaczkowej. Ćwiczący skorzystają również z liny i urządzenia salmon lader. To drążek, za pomocą którego przemieszczamy się do góry, pokonując kolejne szczeble.

– Dajcie znać, czy Wam się podoba moja idea całego przedsięwzięcia. Na otwarcie na pewno zrobimy tam wspólny trening. Będę informował o dacie otwarcia – mówi radny Kasza.

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl