Samochody.pl - poscigi.pl

Okradli ją na Winobraniu. Kobiecie pieniądze na podróż do domu pożyczył zielonogórski policjant

Na adres mailowy zielonogórskiej komendy policji przyszła bardzo miła wiadomość od pani, której policjanci pomogli w trudnej sytuacji. Autorka wiadomości podziękowała policjantom za pomoc podczas winobranie.

We wtorek, 6 września, kobieta wieczorem zamykała stoisko winobraniowe. Wtedy została okradziona. Złodziej ukradł kobiecie wszystkie pieniądz oraz kluczyki od samochodu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci doradzili okradzionej kobiecie co ma zrobić. Obiecali zwrócić uwagę na samochód kobiety, do którego nie mogła się dostać. I to nie koniec.

Policjant pożyczył okradzionej pieniądze

Jeden z policjantów pożyczył kobiecie pieniądze, żeby dojechała do domu w okolicach Głogowa.

– Jest nam bardzo miło kiedy doceni i zauważy pracę policjantów, a szczególnie gdy poświęci swój czas, żeby napisać kilka miłych słów. To zawsze wywołuje uśmiech na twarzach policjantów, pokazuje, że mieszkańcy doceniają ich starania, a przełożonym daje sygnał, że ich podwładni dobrze wypełniają swoje zadania, niosąc pomoc i wsparcie – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl