Samochody.pl - poscigi.pl

Parkują na zakazie i drodze pożarowej w Zielonej Górze. Gdzie policja? (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Parkują na zakazie i drodze pożarowej w Zielonej Górze.

Nasz czytelnik zwraca uwagę na problem parkowania na drodze pożarowej na ul. Willowej w Łężycy. Szczególnie często parkuje tam kierowca forda. Policja z problemem nic nie robi, zaznacza czytelnik. – Ani upomnienie, ani znaki zakazu. Nic nie pomaga. Kierowcy parkują na ulicy Willowej na drodze pożarowej – pisze nasz czytelnik.

Jak zaznacza czytelnik jeden mistrz zrobił dla swojego auta parking na… zakazie parkowania, na drodze pożarowej. Do tego pod samymi oknami mieszkań.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Gdy podjeżdża pod blok słychać go z kilkuset metrów, tak głośno tłucze muzyka przy wszystkich otwartych oknach i podjeżdża z takim impetem pod samą klatkę schodową – denerwuje się czytelnik.

Kierowca forda nie zwraca uwagi na to, że są wolne miejsca parkingowe 20 metrów czy 300 metrów dalej. – On ma swoje miejsce pod klatka schodowa. Nie robi sobie nic nawet z wizyt policji – pisze czytelnik i zaznacza, że ma już dość codziennego wąchania spalin w mieszkaniu.

Ludzie zaznaczają, że policja z parkowaniem na zakazie i drodze pożarowej nie poradziła sobie.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl