Pędził motocyklem jak szalony w terenie zabudowanym. Trzy miesiące nie pojeździ

Policjanci nowosolskiej drogówki zatrzymali w miejscowości Wrociszów motocyklistę, który jechał z prędkością 116km/h w terenie zabudowanym. Za brawurową jazdę stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Patrol nowosolskiej drogówki  kontrolował prędkość kierowców na trasie w miejscowości Wrociszów. W pewnym momencie policjanci zauważyli kierującego motocyklem jadącego się z dużą prędkością. – Po dokonaniu pomiaru okazało się, że kierujący hondą jechał 116 km/h w terenie zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h – mówi sierż. szt. Renata Dąbrowicz – Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. 43-letni mężczyzna został ukarany mandatem, a prawo jazdy stracił na trzy miesiące.

To kolejna osoba, która za swoją brawurową jazdę poniosła konsekwencje. – Funkcjonariusze nowosolskiej drogówki każdego dnia dbają o bezpieczeństwo naszych mieszkańców i skutecznie walczą z drogowymi piratami. Letnia aura sprzyja wakacyjnym wycieczkom, jednak warto pamiętać o zdrowym rozsądku podczas wyjazdów – mówi sierż. szt. Dąbrowicz-Kozłowska.