Poważny wypadek pod Zieloną Górą. Trzylatka walczy o życie. Sprawcy naćpani, wśród nich kobieta w ciąży (FILM)

Do poważnego wypadku doszło w sobotę, 16 listopada, wieczorem na trasie Łężyca-Wysokie pod Zieloną Górą. Kierujący volkswagenem zajechał drogę maździe. Doszło do potężnego zderzenia. Ranne zostały cztery osoby, w tym troje dzieci. Trzylatka walczy o życie. Wszyscy w volkswagenie byli naćpani.

O poważnym wypadku portal poscigi.pl informował w sobotę. Kierujący volkswagenem na trasie Wysokie-Łężyca zajechała drogę maździe. Uderzenie było bardzo silne. Mazda wypadła z drogi. Na miejsce wypadku przejechały wozy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska drogówka. Ranne zostały cztery osoby z mazdy. To osoba dorosła i troje dzieci. Niestety trzyletnia dziewczynka leży na oddziale intensywnej terapii. Podczas zdarzenia doznała bardzo ciężkiego uraz głowy i lekarze walczą o jej  życie.

Polecane  Kierująca wjechała do stawu. Samochód zatonął. Na miejscu są świebodzińscy strażacy

W volkswagenie passacie było dwóch młodych mężczyzn i kobieta w ciąży. Wszyscy byli naćpani. – Obecność narkotyków w organizmach wszystkich osób z volkswagena wykazały badania – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Została im również pobrana krew do dalszych badań. Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnych cel. Ciężarna kobieta został zwolniona do domu. Trwa ustalanie, który z mężczyzn prowadził volkswagena w chwili tragicznego wypadku.

film Fox Systemy Zabezpieczeń

Langner odszkodowania