Poważny wypadek. Ranni wycinani z wraków aut. Zderzyły się trzy samochody (FILM, ZDJĘCIA)

Do poważnego wypadku doszło w czwartek, 19 lipca, na łuku z podwójną linią ciągłą tuż koło Ołoboku na trasie do Niesulic. Zderzyły się trzy samochody. Trwa akcja ratunkowa, ranni są wycinani z rozbitych samochodów.

Do poważnego wypadku doszło na trasie koło Ołoboku, na drodze do Niesulic. Jak informują nas świadkowie wypadku, kierujący hondą skręcając z drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu. Wtedy zajechał drogę kierującemu range roverem. Doszło do zderzenia. Po chwili w hondę uderzył jeszcze kierujący peugeotem.

Polecane  Kompletnie pijani rodzice szli z maleńkim dzieckiem w wózku przez centrum Zielonej Góry

Inni kierowcy ruszyli na ratunek uczestnikom wypadku. Jadącym range roverem nic poważnego się nie stało. Ucierpiało starsze małżeństwo jadące hondą. Kierowca został zakleszczony w aucie. – Nie mogliśmy go wyjąć z rozbitego auta – relacjonuje nam świadek wypadku. Pasażerka hondy mówiła, że nic nie widzi.

Na miejsce dojechały służby ratunkowe. Świebodzińscy strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego zaczęli uwalniać kierującego hondą Na miejscu są już karetki pogotowia ratunkowego. Na miejsce jedzie świebodzińska policja.

Polecane  Strażacki samochód potrącił kobietę na pasach. Za kierownicą komendant strażaków

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Akcja ratunkowa trwa.