Toyota Zielona Góra

Sadysta kazał żonie klęczeć i pluł jej w twarz

Nowosolscy policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę. Andrzejowi L. postawiono zarzut znęcania się nad żoną ze szczególnym okrucieństwem. Decyzją sadu został on aresztowany.

Jak ustalili już mundurowi, 45- latek od ponad czterech lat znęcał się nad swoją żoną, matką oraz córką. Żona zatrzymanego zdecydowała się przerwać milczenie.

Mężczyzna jest podejrzany o systematyczne wszczynanie awantur. Podczas kłótni mężczyzna wyzywał swoją żonę, groził jej pobiciem oraz śmiercią. Okazując pogardę kobiecie nakazywał jej klęczeć na podłodze i pluł jej w twarz.

45-latek podejrzany jest również o stosowanie wobec żony i matki przemocy fizycznej. Szarpanie, popychanie, ciąganie za włosy, uderzanie otwartą dłonią oraz pięścią po całym ciele a także bicie kijem od szczotki, kablem czy skórzanym pasem.

Zachowanie podejrzanego było nacechowane szczególnym stopniem agresji nie tylko wobec żony, ale również jego matki oraz córki.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Zostań kierowcą bolta