Skoda uderzyła w tira w Zielonej Górze. Na miejscu zginął kierowca (ZDJĘCIA)

Kierowca skody wymijając ciężarówkę odbił się od audi i wleciał prosto pod tira. Mimo wysiłków ekipy karetki pogotowia mężczyzny prowadzącego skodę nie udało się uratować. Zginął na miejscu wyrodku.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godz. 17.00 na Trasie Północnej tuż przed zjazdem na krajową „trójkę”. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca skody jadąc w kierunku Zielonej Góry wymijał ciężarówkę. – Po wyminięciu, wracając na prawy pas zahaczył o audi, odbił się i wyleciał na drogę prowadzącą w przeciwnym kierunku – informuje podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji. Tam w bok skody uderzyła ciężarówka. Samochód został dosłownie zmiażdżony.

Ekipa karetki pogotowia reanimowała kierowcę. Niestety, mimo wysiłków ratowników, mężczyzny nie udało się uratować. Zginął na miejscu wypadku.

Policja ustala przyczyny oraz przebieg tego tragicznego zdarzenia. Droga w obu kierunkach jest zablokowana. – Prosimy kierować się trasą przez Stary Kisielin oraz w kierunku Zawady – mówi podinsp. Barska.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta