Skoda uderzyła w tira w Zielonej Górze. Na miejscu zginął kierowca (ZDJĘCIA)

Kierowca skody wymijając ciężarówkę odbił się od audi i wleciał prosto pod tira. Mimo wysiłków ekipy karetki pogotowia mężczyzny prowadzącego skodę nie udało się uratować. Zginął na miejscu wyrodku.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godz. 17.00 na Trasie Północnej tuż przed zjazdem na krajową „trójkę”. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca skody jadąc w kierunku Zielonej Góry wymijał ciężarówkę. – Po wyminięciu, wracając na prawy pas zahaczył o audi, odbił się i wyleciał na drogę prowadzącą w przeciwnym kierunku – informuje podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji. Tam w bok skody uderzyła ciężarówka. Samochód został dosłownie zmiażdżony.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ekipa karetki pogotowia reanimowała kierowcę. Niestety, mimo wysiłków ratowników, mężczyzny nie udało się uratować. Zginął na miejscu wypadku.

Policja ustala przyczyny oraz przebieg tego tragicznego zdarzenia. Droga w obu kierunkach jest zablokowana. – Prosimy kierować się trasą przez Stary Kisielin oraz w kierunku Zawady – mówi podinsp. Barska.

Reklama pościgi