SULECHÓW Nielegalny salon gier hazardowych pod przykrywką warzywniaka. Policja wyważała drzwi (ZDJĘCIA)

Sulechowscy policjanci z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli cztery automaty i zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier hazardowych działający na terenie miasta.

O zdarzeniu portal poscigi.pl już informował. Dzielnicowi z komisariatu w Sulechowie w czwartek, 6 lutego, zdobyli informacje, że na Zaciszu działa nielegalny salon gier hazardowych. Okazało się, że działał pod przykrywką sklepu z warzywami. Policjanci postanowili wejść do środka wspólnie z funkcjonariuszami Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Wtedy osoby znajdujące się w ,,lewym warzywniaku” zamknęły drzwi na klucz i nie chciały otworzyć. Policjanci bez wahania wyważyli drzwi.

Polecane  Zielonogórska policja ujawniła kolejne 8 przypadków złamania kwarantanny domowej

Podczas akcji policjanci i funkcjonariusze KAS zabezpieczyli cztery nielegalne automaty. Lokal nie miał odpowiedniej koncesji. Automaty zostały zabezpieczone i przewiezione do magazynu Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie. Wkrótce zostanie wszczęte postępowanie karne skarbowe w stosunku do urządzającego nielegalne gry oraz właściciela lokalu. Właścicielowi salonu grozi kara do nawet 400 tys. (do 100 tys. zł za każdy automat) oraz kara do 3 lat więzienia.

Langner odszkodowania