Sulechowscy kryminalni rozpracowali dilera. Sprzedawał duże ilości narkotyków. Był zaskoczony zatrzymaniem (FILM)

38-latkoiw grozi teraz kara do nawet 12 lat więzienia

Policjanci z komisariatu w Sulechowie wspólnie z funkcjonariuszami z do walki z przestępczością narkotykową zielonogórskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który miał znaczne ilości środków odurzających. Dodatkowo sprzedawał narkotyki w znacznych ilościach. Przy zatrzymanym zabezpieczono narkotyki, sprzęt komputerowy i pieniądze. Mężczyzna został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.

Sulechowscy policjanci kryminalni prowadząc działania do jednej ze spraw związanych z posiadaniem i handlem narkotykami ustalili, że na terenie gminy Trzebiechów mieszka mężczyzna, który może posiadać duże ilości narkotyków. Zdobyli też informacje o tym, że handluje znacznymi ilościami używek.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kryminalni z policjantami do walki z przestępczością narkotykową zielonogórskiej komendy podjęli działania operacyjne.

38-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu, w jednej z miejscowości w okolicach Trzebiechowa. Był zaskoczony widokiem policjantów. Nie spodziewał się wpadki. – W jego mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę, metamfetaminę i marihuanę. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli kilka telefonów komórkowych, sprzęt komputerowy i pieniądze – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Zatrzymany mężczyzna jest znany policjantom i był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe. Został przesłuchany. Usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków i handlu nimi. Z przestępstwa uczynił sobie stałe źródło dochodu. Grozi mu teraz kara do nawet 12 lat więzienia.

Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o tymczasowe aresztowanie. Sąd rejonowy w Świebodzinie zdecydował o trzymiesięcznym tymczasowym areszcie dla 38-latka.