Samochody.pl - poscigi.pl

Szokujące. 15-latka zgwałcona w aucie przez 40-latka wożącego na aplikacje

Policjanci z powiatu krakowskiego zatrzymali 40-letniego kierowcę, podejrzanego o wykorzystanie seksualne 15-latki, która skorzystała z usług przewoźnika. Mężczyzna usłyszał zarzut i trafił do aresztu.

W dniu, 21 lutego, do komisariatu policji w Zielonkach zgłosiła się kobieta, informując, że kilka dni wcześniej jej 15-letnia córka za pomocą aplikacji w telefonie zamówiła po północy przejazd z centrum Krakowa do miejsca swojego zamieszkania.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W trakcie kursu kierowca wywiózł dziewczynę na oddalony parking i wykorzystując jej bezradność, wykorzystał ją seksualnie.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni, którzy w trakcie prowadzonych czynności, jeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę. Okazał się nim 40-latek z Wieliczki.

15-latka zgwałcona w aucie

Policjanci niezwłocznie udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie został zatrzymany, a następnie trafił do policyjnej celi.

W dniu, 23 lutego, w prokuraturze 40-latek usłyszał zarzuty wykorzystania bezradności małoletniej i doprowadzenia jej do poddania się tzw. innej czynności seksualnej, a następnie do obcowania płciowego.

Tego samego dnia, sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków Prądnik – Biały, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl