Samochody.pl - poscigi.pl

Wielkie grillowanie w Dolnie Gęśnika w Zielonej Górze. Kiełbaski i muzyka

Na imprezę zapraszają radni Filip Gryko i Rafał Kasza. fot. poscigi.pl

To będzie ostatnie grillowanie tego lata. – 23 września rozpoczyna się kalendarzowa jesień, dlatego wykorzystamy ostatnie podrygi lata – mówi radny Filip Gryko i  zaprasza całe rodziny na Grillowane Party w Dolinie Gęśnika, które odbędzie się w sobotę, 23 września.

W programie dyskoteka pod chmurką, którą poprowadzi DJ Bamse, znany z winobraniowej Dyskoteki Dorosłego Człowieka, a do tego wspólne grillowanie i piknikowanie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Pod okiem profesjonalistów wypróbujemy nowe klinkierowe grille, które stanęły na plaży w centrum miasta – mówi radny Rafał Kasza, współorganizator pikniku.

Organizatorzy zapewniają kiełbaski i dodatki, leżaki oraz kosze piknikowe wypełnione po brzegi jabłkami i winogronami.

– Dla najmłodszych moc atrakcji przygotowuje ZGrana Rodzina. Jedną z niespodzianek będą gigantyczne darmowe dmuchańce, które przyjadą do nas z Poznania – dodaje Gryko. 

Wielkie grillowanie w Dolnie Gęśnika w Zielonej Górze

Na plaży w Dolinie Gęśnika rozstawione będą ogromne dmuchańce, z których dzieci skorzystają bez opłat. Będą też leżaki i koce piknikowe, ale ich liczba jest ograniczona, więc organizatorzy zachęcają do tego, aby zabrać ze sobą koc.

Przy plaży stanie namiot, w którym zagra DJ Bamse, znany z winobraniowej Dyskoteki Dorosłego Człowieka.

 – Szykujemy mnóstwo atrakcji, ale prawdziwym hitem będzie grillowanie pod okiem mistrzów barbecue. Przetestujemy murowane grille, które stanęły na plaży w Dolinie Gęśnika, dodatkowo rozstawimy tam mniejsze grille – tłumaczy Filip Gryko.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl