Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wyłudził z banku ponad 90 tysięcy złotych

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą zielonogórskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który chcąc uzyskać kredyt przedstawił sfałszowane wydruki historii konta bankowego, świadczące o jego rzekomej płynności finansowej i zarobkach.

W wyniku działań operacyjnych policjanci zatrzymali w centrum miasta mężczyznę, który wyłudził kredyt w wysokości blisko 90 tys. zł. w jednym z zielonogórskich banków.

Zatrzymany to mieszkaniec Nowej Soli w wieku 36 lat. Jak ustalili policjanci, mężczyzna ten ubiegając się o kredyt, przedstawił sfałszowane wydruki historii rachunku z innego banku świadczące o jego płynności finansowej i dochodach. Jak przypuszczają policjanci, mężczyzna ten w ogóle nie miał zamiaru tego kredytu spłacać. Policjanci sprawdzają czy 36-latek nie wyłudził kredytów także w innych bankach na terenie Zielonej Góry.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Przedstawiono mu zarzut oszustwa kredytowego, grozi mu za to kara do ośmiu lat więzienia. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl