Wypadek. Mazda zderzyła się z mercedesem. Trzy osoby ranne, w tym jedna ciężko

Do poważnego wypadku doszło w czwartek, 31 maja, w Gorzowie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 z drogą do Wojcieszyc. Kierująca mercedesem wjechała pod mazdę. Trzy osoby zostały ranne.

Ze wstępnych ustaleń gorzowskiej policji wynika, że kierująca mercedesem przecinała skrzyżowanie trasy do Wojcieszyc z DK nr 22. Jechała z Wojcieszyc do Wawrowa. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu DK 22 kierowcy Mazdy. Na skrzyżowaniu doszło do mocnego zderzenia obu samochodów.

Polecane  Złodzieje jednej nocy dwa razy okradli ten sam garaż (FILM, ZDJĘCIA)

Na miejsce wypadku przyjechały wozy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego i gorzowska policja. – Trzy osoby zostały ranne. Wszystkie trafiły do szpitala – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji. Jedna z tych osób, pasażer mazdy został ciężko ranny. Jedna z osób uczestnicząca w wypadku to kobieta w ciąży.

Na miejscu pracują gorzowscy policjanci. Droga jest zablokowana. Korek samochodów ma już długość aż do Różanek. – Policjanci na miejscu pracują nad tym, aby zniwelować utrudnienia i zmniejszyć korek – mówi st. sierż. Sławek.

Polecane  Makabra. Ciężarówka przejechała mężczyznę. Zginął na miejscu

Kierująca mercedesem nie miała prawa jazdy. Stanie za to przed sądem.