Wypadek. Mazda zderzyła się z mercedesem. Trzy osoby ranne, w tym jedna ciężko

Do poważnego wypadku doszło w czwartek, 31 maja, w Gorzowie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 z drogą do Wojcieszyc. Kierująca mercedesem wjechała pod mazdę. Trzy osoby zostały ranne.

Ze wstępnych ustaleń gorzowskiej policji wynika, że kierująca mercedesem przecinała skrzyżowanie trasy do Wojcieszyc z DK nr 22. Jechała z Wojcieszyc do Wawrowa. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu DK 22 kierowcy Mazdy. Na skrzyżowaniu doszło do mocnego zderzenia obu samochodów.

Polecane  Komornik z Żagania zatrzymany w swoim domu. Ukradł 2,8 mln zł (ZDJĘCIA I FILM Z ZATRZYMANIA)

Na miejsce wypadku przyjechały wozy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego i gorzowska policja. – Trzy osoby zostały ranne. Wszystkie trafiły do szpitala – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji. Jedna z tych osób, pasażer mazdy został ciężko ranny. Jedna z osób uczestnicząca w wypadku to kobieta w ciąży.

Na miejscu pracują gorzowscy policjanci. Droga jest zablokowana. Korek samochodów ma już długość aż do Różanek. – Policjanci na miejscu pracują nad tym, aby zniwelować utrudnienia i zmniejszyć korek – mówi st. sierż. Sławek.

Polecane  Kompletnie pijana kierująca wpadła na akcji policji. Wydmuchała aż 2,6 promila

Kierująca mercedesem nie miała prawa jazdy. Stanie za to przed sądem.