Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wypadek na S3. Ranna jedna osoba. Ruch do Zielonej Góry jednym pasem (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Wypadek na S3 koło Niedoradza.

Do wypadku na S3 na wysokości Niedoradza doszło w czwartek, 15 lutego, z samego rana. Zderzyły się dwa samochody. Ranna została jedna osoba. Ruch do Zielonej Góry odbywa się jednym pasem.

Do wypadku na trasie S3 na wysokości Niedoradza doszło około godz. 7.00. Na pasach w kierunku Zielonej Góry zderzyły się dwa samochody. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Dojechała również nowosolska policja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba – mówi st. kpt. Piotr  Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze. Zajęła się nią ekipa karetki pogotowia ratunkowego, która dotarła na miejsce wypadku.

Czytaj też – Makabryczna noc na S3. Wypadek i cztery kolizje. Mężczyzna walczy o życie. Rozbitych 10 samochodów (ZDJĘCIA)

Na jakiś czas droga do Zielonej Góry została całkowicie zablokowana. – Na tą chwilę ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się jednym pasem – mówi st. kpt. Kowalski. Na miejscu zdarzenia pracują nowosolscy policjanci. Trwa ustalanie dokładnej przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do wypadku.  

Godz. 9.18 Sprawcą zdarzenia jest 63-letni Ukrainiec jadąc fiatem uderzył w tył mercedesa. Na szczęście okazało się po badaniach, że nikomu nie stało się nic poważnego. Ukrainiec został ukarany mandatem wysokości 1,1 tys. zł.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl