Wyszedł z komendy policji i zniknął. Trwają duże poszukiwania Pawła Wojciechowskiego (FILM, ZDJĘCIA)

Gdzie jest 30-letni Paweł Wojciechowski?

Policjanci z komendy miejskiej w Gorzowie prowadzą poszukiwania 30-letniego Pawła Wojciechowskiego. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina. W akcji zaangażowane są duże siły.

W niedziele, 22 października, Paweł Wojciechowski, około godziny 9:00 wyszedł z budynku komendy miejskiej policji przy ulicy Wyszyńskiego. Do chwili obecnej nie wrócił do domu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Z zaginionym nie ma także żadnego kontaktu, ponieważ nie ma przy sobie telefonu. – Na nagraniu z monitoringu komendy widać, jak mężczyzna kieruje się w stronę ronda Wyszyńskiego – mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Gorzów. Wyszedł z komendy policji i zniknął

W poszukiwaniach zaangażowanych jest wielu policjantów z Gorzowa, strażacy zawodowi oraz OSP. Policjanci wykorzystując specjalistyczny sprzęt taki jak quady i drony sprawdzają gorzowskie ulice, ogródki działkowe oraz tereny leśne.

Rysopis zaginionego Pawła Wojciechowskiego:

– wzrost: około 185cm;

– budowa ciała: średnia;

– włosy: ciemne, krótkie.

W dniu zaginięcia ubrany był w zielone spodnie dresowe i szarą bluzę z kapturem.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z komendą policji w Gorzowie pod numerem telefonu: 47 791 25 11 lub pod numerem alarmowym 112.