Zielona Góra. Ukradł torebkę z ogródka w centrum miasta, bo… była okazja  

Zatrzymany mężczyzna to znany policji 65-letni mieszkaniec Zielonej Góry.

Policjanci z I komisariatu w Zielonej Górze zatrzymali we wtorek, 18 czerwca, mężczyznę który ukradł kobiecie torebkę z telefonem, dokumentami i pieniędzmi. Do zdarzenia doszło w ogródku przy lokalu. 65-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Mieszkanka Zielonej Góry w miniony weekend bawiła się w jednym z lokali w centrum miasta. Na chwilę zostawiła swoją torebkę na fotelu w ogródku letnim klubu. Torebkę zauważył przechodzący obok mężczyzna i postanowił ją ukraść.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kobieta o kradzieży powiadomiła policjantów z I komisariatu, którzy zabezpieczyli nagrania z monitoringu w pobliżu lokalu. – To właśnie dzięki nagraniom z miejskiego monitoringu udało się ustalili tożsamość mężczyzny – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Zielona Góra. Ukradł torebkę z ogródka

To mężczyzna dobrze znany policjantom kryminalnym. – W jego miejscu zamieszkania została odnaleziona skradziona torebka – mówi podinsp. Barska.

Zatrzymany mężczyzna to 65-letni mieszkaniec Zielonej Góry. Po przewiezieniu do komisariatu usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do tego czynu i złożył wyjaśnienia. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.