Zielonogórzanin odpowie za stalking. Nękał byłą dziewczynę

Przed sądem stanie 36-letni mieszkaniec Zielonej Góry, który odpowie za stalking. Mężczyzna prześladował i nękał swoją byłą dziewczynę.

Policjanci zatrzymali 36-latka, gdy ten po raz kolejny naszedł swoją byłą sympatię w miejscu pracy. Kobieta odeszła od niego kilka miesięcy temu. Mimo to mężczyzna przez kilka miesięcy nękał ją o różnych porach dnia i nocy telefonami i smsami, śledził ją oraz nachodził w miejscu pracy .

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Tomasz O. nie mógł pogodzić się z zawodem miłosnym, dlatego przez długi czas robił wszystko żeby zwrócić na siebie uwagę. Kolejne interwencje policjantów w miejscu pracy i pouczenia o grożących konsekwencjach nie przynosiły rezultatu.

W końcu 23 stycznia br. przebrała się miara i podczas awantury w miejscu pracy pokrzywdzona postanowiła zakończyć dalsze skandaliczne zachowanie napastnika. Współpracownicy pokrzywdzonej Agnieszki O. tym razem nie pozwolili wyjść sprawcy przed przyjazdem policji.

Tomasz O. został zatrzymany do wyjaśnienia całej sprawy. Zeznania pokrzywdzonej oraz świadków, pracowników firmy w której pracuje pokrzywdzona, pozwoliły na przedstawienie zarzutu stalkingu.

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl