Zuchwałe włamanie do marketu Dino. Złodzieje drugi raz wybili dziurę w ścianie. Muszą dobrze znać sklep

Do włamania doszło w niedzielę, 18 maja, nocą. Złodzieje wybili dziurę w ścianie marketu Dino w Łagowie i ukradli między innymi papierosy. Doskonale wiedzieli gdzie mają wybić dziurę tak, jakby znali rozkład pomieszczeń. Sprawców szuka świebodzińska policja.

Złodzieje zuchwale wybili dziurę w ścianie marketu Dino. Doskonale wiedzieli jak mają działać i w którym miejscu wybić dziurę. Mało tego, podczas kradzieży nie włączył się nawet alarm. Włamywane musieli doskonale znać sklep oraz rozkład pomieszczeń. Ukradli między innymi papierosy i zniknęli. Po złodziejach zostały brak towaru i dziura w ścianie. – Doszło do włamania do marketu. Trwają poszukiwania sprawców – mówi mł. asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

To już drugie takie włamanie do marketu Dino w Łagowie. Do pierwszego doszło w marcu br. Poprzednim razem złodzieje okradli sklep w taki sam sposób. Wtedy też wybili dziurę w ścianie. W regionie lubuskim w podobny sposób również były okradane markety Dino. Wszystko wskazuje na to, że za kradzieżami mogą stać te same osoby.