Toyota Zielona Góra

66-latka z Rojewa odnaleziona. Została zauważona z policyjnego śmigłowca

W środę, 21 września, o godzinie 8.15 poszukiwania zostały wznowione. W poszukiwaniach wziął udział między innymi zastęp OSP Skwierzyna.

Kobieta z wyszła z domu we wtorek, 20 września, około godz. 10:00. Pani Bożena z Rojewa ostatni raz była widziana w rejonie wiaduktu przy drodze Międzyrzecz-Skwierzyna. Ruszyły jej poszukiwania.

We wtorek, strażacy i policjanci do późnych godzin nocny prowadzili poszukiwania 66-latki. Przeczesywali okoliczne tereny oraz zarośla. Późną nocą kierujący poszukiwaniami przerwał je do dnia następnego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W środę, 21 września, o godzinie 8.15 poszukiwania zostały wznowione. W poszukiwaniach wziął udział między innymi zastęp OSP Skwierzyna. Poszukiwania były prowadzone z policyjnych oraz strażackich dronów, do których dołączyła także straż leśna ze Skwierzyny.

Zaginiona 66-latka z Rojewa odnaleziona

Około godziny 11.00 do poszukiwań włączył się także policyjny helikopter. – Po pewnym czasie, piloci przelecieli nad kępą trzcin i w dole zauważyli postać – informują strażacy OSP Skwierzyna. Natychmiast przekazali informację służbom na ziemi i we wskazane miejsce wyruszyli strażacy. Znaleźli kobietę we wskazanym miejscu. Pomogli wydostać się 66-latce za gęstych trzcin.

Zaginionej kobiecie na szczęście nic się stało.

Toyota Zielona Góra