Dwie kraksy na „trójce”. Ciężarówka uderzyła w busa, wojskowy honker w osobówkę

Do dwóch kraks doszło w piątek na „trójce” na odcinku z Zielonej Góry do Sulechowa. Zderzyła się ciężarówka z busem i wojskowy pojazd z osobówką.

Nad ranem doszło do awarii busa na krajowej „trójce”. Kierowca zaczął przeładowywać towar do innego pojazdu. Wtedy w busa uderzyła ciężarówka. Na drodze w okolicach mostu nad Odrą zaczęły tworzyć się korki.

– Wtedy doszło do drugiego zderzenia – informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Wojskowy honker zderzył się z osobówką. Do zderzenia doszło w kolumnie pojazdów mijających kraksę busa z ciężarówką.

Na trasie są utrudnienia w ruchu. Tworzy się duży korek. Zielonogórska policja jest na miejscu i reguluje ruchem, który puszczany jest wahadłowo. O korkach na moście w Cigacicach poinformował nas internauta Michał i wysłał wideo z mostu w Cigacicach.

Godz. 9.00. Ruch na moście w Cigacicach wraca do normy. Ciężarówka jest holowana w kierunku Zielonej Góry. Sprawca kraksy został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz punktami karnymi.