Horror na drodze koło Krosna Odrzańskiego. Volkswagen rozbił się o drzewo. Jedna osoba nie żyje, dwie walczą o życie (ZDJĘCIA)

Horror na drodze koło Krosna Odrzańskiego. Volkswagen rozbił się o drzewo. Jedna osoba nie żyje, dwie walczą o życie

Do tragedii doszło w piątek, 1 stycznia, an drodze Sarbia-Czarnowo koło Krosna Odrzańskiego. Volkswagen uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła jedna osoba. Dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

Kierujący volkswagenem z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn wypadł z drogi koło miejscowości Czarnowo. Volkswagen z dużą siłą uderzył w drzewo. Dosłownie „owinął się” na pniu.

Na miejsce wypadku dojechały trzy wozy straży pożarnej, krośnieńska policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. – Strażacy wycinali z rozbitego auta trzy zakleszczone osoby – mówi st. kpt. Dariusz Szymura, rzecznik lubuskich strażaków. Krośnieńscy strażacy po sprawnym uwolnieniu ciężko rannych ludzi z wraku auta przekazali je medykom.

Osoby zostały przekazane medykom. – Niestety w wypadku zginęła jedna osoba – mówi dla poscigi.pl podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim. Ofiara to mężczyzna. Dwaj ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Zielonej Górze. Obaj są w ciężki stanie i walczą o życie.