Samochody.pl - poscigi.pl

Kierujący fordem rozbił samochody i wbił się w budynek stacji benzynowej. Porzucił samochód i uciekł. Trwa obława za sprawcą (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Ford bił się w budynek stacji benzynowej BP w Gubinku. Kierujący uciekł.

Do zdarzenia doszło w piątek, 28 października, przy przejściu granicznym z Niemcami w Gubinku. Kierujący rozpędzonym fordem porozbijał samochody o wjechał w budynek stacji benzynowej BP. Kierowca forda uciekł z miejsca zdarzenia porzucając samochód.

Wszystko wydarzyło się około godz. 21:00. – Nagle na stację BP wjechał rozpędzony ford. Porozbijał samochody i wbił się w budynek stacji benzynowej – mówią ma świadkowie wydarzeń.

Kierowca forda na tablicach rejestracyjnych z Krosna Odrzańskiego od razu uciekł porzucając samochód. Na miejsce zdarzenia dojechała zaalarmowana gubińska policja. Dotarła również straż pożarna.

– Trwają poszukiwania kierowcy forda – mówi dla poscigi.pl kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim. Policja nie podaje żadnych innych szczegółów dotyczących zdarzenia. Nie wiadomo czy ktoś został ranny.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl