Samochody.pl - poscigi.pl

Krosno Odrzańskie. Jechał pijany, ale to nie był jego jedyny problem. Kiedy sprawdzili go policjanci…

Dzielnicowi z Krosna Odrzańskiego zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę forda. Kiedy sprawdzili jego dane w policyjnej bazie, to okazało się, że nie szybko wróci do domu. 36-latek od razu został zatrzymany.

Wszystko wydarzyło się piątek, 19 stycznia. Dzielnicowi z komendy w Krośnie Odrzańskim na jednej z ulic zwrócili uwagę na forda. Samochód co chwilę zatrzymywał się i gasł. To było podejrzane. Policjanci postanowili sprawdzić co było tego przyczyną i porozmawiać z kierowcą. Kiedy podeszli do forda od razu zorientowali się, że kierowca jest pijany.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierowca forda bełkotał. Nie był w stanie samodzielnie stać, a co dopiero jechać samochodem. Po chwili 36-latek wydmuchał 2,5 promila alkoholu. To nie był koniec.

Krosno Odrzańskie. Wpadł pijany kierowca

Kiedy policjanci sprawdzili kierowcę w swoich bazach danych okazało się, że nie ma prawa jazdy. Prawo jazdy, które dał policjantom do kontroli było podrobione. Skuty kajdankami został zabrany do radiowozu i odwieziony komendę.

Pijany kierowca trafił do celi. – W systemach informatycznych widniał również jako osoba poszukiwana listem gończym – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim. Za mężczyzną był wystawiony nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. I to też nie był koniec.

Podczas czynności w komendzie, przy 36-latku znaleziono drugi podrobiony dokument, tożsamy z zabezpieczonym przy kontroli drogowej. 36-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony do aresztu. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl