Toyota Zielona Góra

Mariusz Ziółkowski, sprawca usiłowania zabójstwa w Bojadła poszukiwany przez sulechowską policję

Sulechowscy policjanci poszukują Mariusza Ziółkowskiego, zamieszkałego w Kopanicy

Sulechowscy policjanci poszukują Mariusza Ziółkowskiego, zamieszkałego w Kopanicy w powiecie wolsztyńskim. Jest podejrzewany o usiłowanie zabójstwa 23-latki w piątek, 19 marca, w Bojadłach.

Poszukiwany w dniu zdarzenia ubrany był w bordową kurtkę, czerwoną bluzę, ciemne spodnie i buty sportowe. Uciekł białym audi A6. Samochód został odnaleziony w sobotę, 20 marca, w lesie koło Lubięcina w powiecie nowosolskim.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Poszukiwany Mariusz Ziółkowski ma 43 lata, wzrost 168-172 cm. Waży około 80-90 kg, jest szczupły, ma proste krótkie włosy ciemny blond. Ma duży nos, twarz owalną, szczupłą bez zarostu.

Wszystkie osoby, które mają informacje o osobie poszukiwanym proszone są o kontakt z komisariatem policji w Sulechowie pod numerami telefonu: 47 795 64 11, 47 795 64 30, komendą miejską policji w Zielonej Górze pod numerami telefonu: 47 795 24 11, 47 795 24 12 lub numerem alarmowym 112.

Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek, 19 marca. – Mężczyzna chciał zabić swoją był partnerkę, ale nie udało mu się i uciekł – mówili nam mieszkańcy Bojadeł.

Do próby zabójstwa miało dojść w jednym z domów w Bojadłach. Mężczyzna miał rzucić się na swoją byłą partnerkę i zaczął ją dusić. Chciał zabić. Sprawcy nie udało się zamordować 23-letniej kobiety.

Na miejscu wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. 23-latka została zabrana do szpitala. Mężczyzna uciekł samochodem z miejsca zdarzenia.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl