Zielonogórska drogówka z grupy Speed „kosiła” prawa jazdy piratów drogowych

Niechlubny rekordzista miał na liczniku 136 km/h.

W piątek i sobotę, 20 marca, zielonogórscy policjanci z grupy SPEED zatrzymali czterech kierowców, którzy w ternie zabudowanym jechali z prędkością ponad 100 kilometrów na godzinę. Niechlubny rekordzista miał na liczniku 136 km/h. Wszyscy stracili prawa jazdy na trzy miesiące.

W miniony weekend zielonogórski SPEED działał na drogach Zielonej Góry. W piątek, 19 marca, o godzinie 8.30 kierujący toyotą jechał przez Jeleniów z prędkością 116 km/h. O godzinie 10.00 w Ochli został zatrzymany został kierujący audi. Ten gnał z prędkością aż 136 km/h. Obaj kierujący stracili swoje prawa jazdy. Zostali ukarani mandatami po 500 złotych i 10 punktami karnymi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W sobotę, 20 marca, godzinie 8.00 policjanci na ul. Zjednoczenia zatrzymali kierującego oplem. Wideoradar zarejestrował prędkość 101 km/h.

Godzinę później na Trasie Północnej kierujący seatem jechał z prędkością 125 km/h, w  miejscu gdzie dozwolona jest prędkość 70 km/h. Kierowcy stracili swoje prawa jazdy. Zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl