Odnaleziono głowę i rękę kobiety poćwiartowanej w szopce

Makabrycznego odkrycia dokonano w komórce domu przy ul. Łokietka w Skwierzynie. Policjanci znaleźli tam poćwiartowane zwłoki kobiety. Na miejscu został zatrzymany 68-letni mężczyzna. Był pijany, wydmuchał dwa promile alkoholu. Ciało kobiety nie było jednak kompletne. Głowę i rękę znaleziono w innym miejscu.

Przed kilkoma dnia pracownica ośrodka pomocy społecznej zgłosiła, że przed świętami zaginęła 64-letnia podopieczna. Pracownica powiedziała, że zaginiona może być u swojego konkubenta. W czwartek, 16 stycznia, wieczorem policjanci weszli na posesję 68-latka. W komórce dokonano makabrycznego odkrycia. Znaleziono pociętą na kawałki kobietę. Na miejsce przyjechali technicy oraz prokurator. Ruszyło zabezpieczanie ciała oraz śladów.

Polecane  Pijany pacjent ukradł karetkę i rozbił ją

Kobieta została najprawdopodobniej siekierą porąbana na kawałki. Śledczy nie zdarzają jednaka narzędzia. Wiadomo, że ciało kobiety znalezione w komórce było niekompletne. Teraz policjanci odnaleźli głowę oraz rękę kobiety. Zostały wyrzucone przez 68-latka przy rzece w Skwierzynie. Przyczyna śmierci kobiety nie jest jeszcze znana.

Langner odszkodowania
Reklamy