Toyota Zielona Góra

Piękna akcja młodzieży z hufca dla zielonogórskiego schroniska (ZDJĘCIA)

Każdemu kto przyjdzie do zielonogórskich schroniska serce rozpada się na kawałki.

Zakończyła się zbiórka karmy, koców i środków dla czystości dla zwierząt z zielonogórskiego schroniska. Akcję „Paka dla zwierzaka” przeprowadził Ochotniczy Hufiec Pracy w Zielonej Górze. To wszystko dla psiaków i kotków.

Każdemu kto przyjdzie do zielonogórskich schroniska serce rozpada się na kawałki. Pieski bardzo chcąc do ludzi. Wystawiają łapki i pyszczki, żeby tylko ktoś je pogłaskał, okazał im ciepło i miłość. Tylko tego pragną.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Miłość pokazała młodzież z Hufca w Zielonej Górze. „Paka dla zwierzaka” to akcja przeprowadzona przez Ochotniczy Hufiec Pracy w Zielonej Górze. – Przerosła nasze oczekiwania. Wiemy, że suchej karmy dla zwierząt otrzymaliśmy kilkadziesiąt kilogramów. Ciężko określić, ile dokładnie, bo choć formalnie zbiórka już się zakończyła to jednak różne przedsiębiorstwa i instytucje wciąż dowożą nam nowe dary – mówi dla wiadomoscizg.pl z Piotr Barczak, komendant OHP.

Akcja paka dla zwierzaka dla zielonogórskich schroniska

W „Pakę dla zwierzaka” włączyła się również firma ze Świebodzina. Oprócz żywności zebrane zostały także spore ilości koców oraz podkładów higienicznych. To wszystko wkrótce trafi do schroniska.

Czytaj też – Ktoś bestialsko skatował psa w Przytoku. Policja szuka świadków (ZDJĘCIA)

OHP podkreśla przy tym, że bardzo ważny był wkład młodych ludzi należących do hufca. – To również było celem całej inicjatywy, aby uwrażliwić młodzież na los zwierząt, aby pokazać im, że warto jest im pomagać. Myślę, że to w dużej mierze się udało, dlatego za jakiś czas powtórzymy akcję – zapowiada komendant Barczak.