Pijana wjechała renault do marketu. Ranne trzy osoby. Kobieta została aresztowana

Pijana wjechała renault do marketu.

Koszalińscy policjanci zatrzymali 36-latkę, która pijana wjechała renault w Mielnie w witrynę sklepową. Raniła trzy osoby. Sąd na wniosek prokuratora aresztował kobietę tymczasowo na trzy miesiące. Grozi jej kara do nawet 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło  w Mielnie przy ul. Lechitów. Kierująca renault straciła panowanie nad pojazdem, a następnie wjechała z impetem w witrynę sklepową oraz drzwi wejściowe marketu. W wyniku silnego uderzenia poszkodowane zostały trzy osoby, które karetką pogotowia trafiły do szpitala.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci, którzy interweniowali na miejscu ustalali okoliczności wypadku, świadków, a także wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Kierująca była kompletnie pijana. Wydmuchała aż 2,2 promila alkoholu.

36-letnia Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. 36-latka usłyszała zarzuty umyślnego sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy, spowodowania wypadku drogowego po pijanemu i tym samym narażenia na niebezpieczeństwo innych osób. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o areszt 36-latki. Sąd do tego wniosku się przychylił. Aresztował kobietę tymczasowo na trzy miesiące. Grozi jej kara do nawet 12 lat więzienia.